Markotny koniec epizodu Rafała Brzozowskiego z konkursem Eurowizji. Wykonywana ze strony Brzozowskiego Rafała przyśpiewka za słaba na finał turnieju Eurowizji!

Markotny koniec epizodu Rafała Brzozowskiego z konkursem Eurowizji. Wykonywana ze strony Brzozowskiego Rafała przyśpiewka za słaba na finał turnieju Eurowizji!

Nasza ojczyzna zwykle nie czarowała fanów muzyki w trakcie turnieju Eurowizji i trzeba zdawać z tego sobie sprawę. Naszego kraju najpotężniejszym osiągnięciem przeważnie jest awansowanie do części finałowej konkursu, gdzie wywalczaliśmy końcowe miejsca. Zeszłego roku Eurowizję przełożono, ponieważ pojawiła się epidemia koronawirusa, która zatrzymała nie jedynie Stary Kontynent, lecz też całą planetę. W odbywającej się w tym roku edycji przedstawicielem naszego państwa podczas konkursu Eurowizji był Brzozowski Rafał, który miał marzenie podekscytować smakoszy muzyki przyśpiewką o tytule "The Ride". Dużo dziennikarzy nie było uradowanych z wyboru reprezentanta Polski, lecz w finalny rozrachunku do zmiany nie doszło. Przykro iż następny raz byliśmy zobligowani żegnać się z konkursem Eurowizji dużo szybciej, niż byśmy tego pragnęli. Brzozowski Rafał, który reprezentował nas w trakcie turnieju Eurowizji nie przekonał do siebie widowni i właśnie dlatego odpadł na etapie półfinału sześćdziesiątego piątego turnieju piosenki europejskiej.

Telewidzowie z Polski bez cienia wątpliwości są już bardzo zamroczeni tego rodzaju wynikiem. "The Ride" czyli piosnka wykonywana przez Brzozowskiego Rafała była szczerze mówiąc mizerna i bardzo dobrze rozumieć to. W tej przyśpiewce nie ma niczego fascynującego, co mogłoby wprawić w fascynację widzów europejskich. To jest kolejna edycja konkursu piosenki europejskiej, w trakcie którego przedstawiciel Polski nie ma możliwości zakwalifikować się do finału. Od dłuższego czasu wybieranie reprezentantów naszego państwa na konkurs europejskiej piosenki nie wychodzi nam najlepiej i bez wątpienia możemy pojąć to. Należy więc pokładać wiarę w tym, iż za rok nasz reprezentant będzie mógł zakwalifikować się do finałowej batalii o zwycięstwo w zawodach piosenki europejskiej. Niezwykle kluczowe w takiej sytuacji jest to, żeby wybrać właściwego artystę, który będzie w stanie zemocjonować europejską publikę. W przeciwnej sytuacji po raz kolejny nie zdołamy do finałowej batalii w konkursie Eurowizji.