Ogromne przeżycia w końcówce spotkania z wicemistrzami Starego Kontynentu! Szymański Damian strzelił gola i został okrzyknięty herosem polskiej narodowej drużyny!

Ogromne przeżycia w końcówce spotkania z wicemistrzami Starego Kontynentu! Szymański Damian strzelił gola i został okrzyknięty herosem polskiej narodowej drużyny!

Drużyna Polski występująca w pojedynkach na Narodowym jest naprawdę trudna do powstrzymania i wiadomo o tym od dawna. Faktycznie bardzo rzadko tracimy gole na tym boisku i warto brać pod uwagę to, że duża zasługa w tym piłkarskich kibiców z Polski. W dzień, kiedy Stadion Narodowy wypełnia się do ostatniego miejsca gracze naszej drużyny dostają nadwyżkowego przypływu energii. W kwalifikacyjnych zmaganiach do mistrzostw świata w Katarze zawodnicy trenera Sousy spisują się do tego momentu dobrze, lecz ich dyspozycja jest oddalona od ideału. Naszych piłkarzy w wieczór środowy czekał bardzo skomplikowany sprawdzian, jakim był z pewnością mecz z wicemistrzami Starego Kontynentu. To jak ciężkim przeciwnikiem w historii spotkań polskiej drużyny narodowej są piłkarze Anglii wie o tym każdy piłkarski sympatyk z Polski. Nie było miejsca na wahania w tej sytuacji, gdyż niezwykle ważne było ugranie największej ilości oczek.

Narodowa kadra Polska przed tym spotkaniem była z góry skazywana na porażkę. Dobrze z całą pewnością mieć na uwadze fakt, iż polscy piłkarze z reguły bardzo mocno potrafią się zmotywować na pojedynki z o wiele potężniejszymi. Identycznie było podczas tego meczu i trzeba mieć na uwadze to, przez długi czas mogliśmy nawet myśleć, że polska drużyna może walczyć o wygraną z reprezentacją piłkarską Anglii. dla polskiej piłkarskiej reprezentacji to okazało się naprawdę trudne starcie i bez żadnych wątpliwości powinniśmy ich chwalić za walkę do samego końca. Wydawało się, że to może być zakończenie nadziei o dobrym wyniku, gdy bramkę w minucie osiemdziesiątej zdobył Kane Harry. Kadra Polski jednak nie miała w planach odpuścić i do ostatnich minut tego meczu poszukiwała możliwości do zdobycia bramki. W dodatkowym czasie gry, który zarządził sędzia gola na wagę remisowego rezultatu strzelił gracz AEK-u z Aten Szymański Damian. Bez żadnych wątpliwości to była cudowna chwila dla tego polskiego zawodnika. Reprezentacja piłkarska Polski w końcowym rozrachunku była w stanie wyłuskać korzystny rezultat na stadionie w Warszawie podczas meczu z kadrą Anglii i dzięki temu wciąż ma duże szanse na kwalifikację do mistrzostw świata.