Podział konta z najbliższymi może być wyraźnie bardziej złożone! Nadchodzi najświeższy uwierzytelniający system w Netfliksie.

Podział konta z najbliższymi może być wyraźnie bardziej złożone! Nadchodzi najświeższy uwierzytelniający system w Netfliksie.

Trochę niespokojni stają się wielbiciele ekranizacji filmowych oraz produkcji odcinkowych, ponieważ z Internetu napływają kiepskie powiadomienia. Platforma VOD znana także pod nazwą Netflix myśli o tym by uniemożliwić abonentom współdzielenie kont. Była to do tej pory strasznie użyteczna i niezwykle rozpoznawalna możliwość. Mnóstwo abonentów reguluje opłaty za jeden rachunek i mogą oni być w wielu budynkach. Ostatecznie strona VOD Netflix nie potwierdziła zupełnego zakazu kont dzielenia, ale zadecydowała utworzyć pewnego rodzaju uwikłanie. Netflix strona VOD ma w planach stopować współdzielenie kont użytkownikom, którzy nie mieszkają w jednym pomieszczeniu. Na ekranach telewizorów widnieć będzie zawiadomienie, które na calu ma wymusić na użytkowniku zatwierdzenie tego, iż to on jest właścicielem. Potentat w otoczeniu portali internetowych VOD zamierza przesłać potwierdzający kod na konkretny adres lub nr telefonu. W takim przypadku płatnicy abonamentu powinni dostrzec to, że mogą pojawić się przeobrażania w używaniu z portalu internetowego VOD Netflix.