Remis na stadionie United. Dobry rezultat dla drużyny AC Milan

To żaden sekret, że futbol to jedna z najmocniej sławnych dyscyplin sportowych na ziemi. Prawie każdego dnia przed ekranami zasiada dużo miłośników, którzy mają chęć obejrzeć swoich graczy na placu gry. I właśnie z tej przyczyny powstały różnego typu rozgrywki, które grupują najlepsze ekipy w całej Europie. Na tę chwilę najpopularniejszymi rozgrywkami jest Liga Mistrzów. To tam możemy oglądać najwybitniejsze zespoły z Europy zakończonego sezonu. Utworzona została jednak także Liga Europy, do której rywalizują między sobą nieco mniej skuteczne kluby. To jednak nie znaczy, iż Europa League jest niedobór fascynujących bramek. Grane w tej lidze mecze często są naprawdę przepełnione emocjami i mamy szansę by zobaczyć mnóstwo trafień. W pisanym właśnie artykule chcemy skoncentrować się na meczu [Manchesteru United|United z Manchesteru|drużyny z Manchesteru} z Milanem. To dwa kluby, które w poprzednich latach odnosiły wygrane na kontynencie europejskim, ale teraz koncentrują się nad odbudowaniem własnej potęgi.

Zdaniem sporej grupy znawców jest to jedna z najlepiej zestawionych duetów 1/8 finału rozgrywek Europa League. Najistotniejszym minusem tego meczu jest to, iż fani nie mogą oglądać go na żywo z krzesełek stadionowych. Znacznie lepiej ten mecz rozpoczęli gracze Milanu. Ekipa Milanu chciała szybko wykorzystać fakt, iż wicelider Premier League dość kiepsko rozpoczął to spotkanie. AC Milan w trakcie pierwszego kwadransa trafił do bramki dwukrotnie. Te gole nie były jednak uznane. Arbiter tego meczu dwa razy unieważniał bramki graczy AC Milan. Kibice przed odbiornikami nie mieli okazji zobaczyć goli w premierowej połowie. Sporo doznań było jednak w drugiej połowie. Druga odsłona znacznie pozytywniej zaczęła się dla Manchesteru United. Fenomenalną dyspozycję ponownie pokazał Fernandes. Świetnie dograł piłkę do Diallo Amada, a Iworyjczyk bez większych kłopotów wpakował piłkę do bramki AC Milan. Wiele wskazywało na to, że zawodnicy gospodarzy dowiozą przewagę do ostatnich minut pojedynku, ale AC Milan był w stanie wyrównać w końcówce. Dla drużyny z Mediolanu trafienie zdobył Simon Kjaer i mecz skończył się rezultatem 1:1.