Rozstrzygnięcie remisowe w batalii narodowej drużyny z rosyjską drużyną. Już niedługo zaczną się europejskie mistrzostwa w nożnej piłce!

Rozstrzygnięcie remisowe w batalii narodowej drużyny z rosyjską drużyną. Już niedługo zaczną się europejskie mistrzostwa w nożnej piłce!

Piłka nożna to w tej chwili uprawiana najchętniej sportowa dyscyplina w naszym kraju. Gigantyczna ilość piłkarskich sympatyków oczekuje na wielkimi krokami nadchodzące Starego Kontynentu mistrzostwa i to nie powinno w takim przypadku nikogo dziwić. Zagra na nich reprezentacja Polski, która walczyć będzie w grupowych bataliach z hiszpańską kadrą, Słowacją a także drużyną Szwecji. Warto powiedzieć o tym, że to nie są prości przeciwnicy, lecz posiadamy bardzo duże szanse na zakwalifikowanie się dalej. W tym przypadku niezwykle istotne będzie to, by pokazać się z najdokładniejszej strony. W ten wtorek kadra polska rozegrała batalię towarzyską z rosyjską drużyną, która także zagra na Starego Kontynentu mistrzostwa. Piłkarscy wielbiciele byli bez najmniejszych wątpliwości ucieszeni, ponieważ po raz pierwszy od zeszłego roku mogli pojawić się na trybunach. W spotkaniu tym zabrakło jednak wiele akcji i ostatecznie drużyna narodowa zagrała na remis z drużyną z Rosji 1:1. Gola dla narodowej kadry Polski już w czwartej minucie strzelił Jakub Świerczok, z kolei dla rosyjskiej drużyny strzelił Wiaczesław Karawajew.