Wiadomo już kto wszedł do Domu Modelek w Top Model!

Wiadomo już kto wszedł do Domu Modelek w Top Model!

Program TVN o chwytliwej nazwie Top Model to z całą pewnością stały punkt jesiennej ramówki stacji, gdzie uczestnicy rywalizują o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Znane jury oraz prowadząca Joanna Krupa to przepis na sukces, co udowadniają dziesiątki tysięcy widzów gromadzących się przed odbiornikami telewizyjnymi. W odcinkach gościnnie zawita sporo cenionych i znanych figur w świecie mody, jak na przykład redaktorki pism, znane modelki i fotografowie światowej sławy.

Tym razem konkurować ze sobą będzie czternaście osób, wśród których są też osoby ze specjalnymi biletami - srebrnym i złotym. Bilet w złotym kolorze przyznawany jest przez sędziów osobie, której możliwości do bycia modelką lub modelem są największe, co skutkuje tym, że ten uczestnik automatycznie wchodzi do domu Top Model. Za to bilet w srebrnym kolorze jest głosem użytkowników Internetu, których zadaniem było wybrać swojego faworyta, który nie musi przechodzić castingów i automatycznie przechodzi na bootcamp, czyli kolejny etap.

Co nas czeka w tej edycji programu?

Każda edycja daje nie tylko pojawienia się w świecie profesjonalnego modelingu, ale też pierwszych kroków i rozwinięcie swojego portfolio, dlatego w każdej edycji zgłoszenia wysyła dużo kandydatów. W odcinkach na uczestników będą czekać różnorodne konkurencje, które będą sprawdzać, czy są gotowi na stawienie czoła wyzwaniom w prawdziwym świecie mody. Jury ocenia ich pracę i decyduje o tym, który z zawodników opuści program w danym odcinku. Dana jest jeszcze opcja przywrócenia do programu po eliminacji, a dzieje się to dzięki interwencji Michała Piróga, który obserwuje panel za kulisami, zapewniając wsparcie i pocieszenie dla uczestników. Nagrodą jest kontrakt z agencją modeli i modelek a do tego sesja fotograficzna na okładkę w miesięczniku "Glamour". W tym sezonie poznamy, kto okaże się dziewiątym zwycięzcą programu. O wygraną zmaga się sporo wartych uwagi modeli i modelek, więc zdecydowanie warto jest oglądać na bieżąco emitowane odcinki.